Didmeninė čiužinių ir antčiužinių gamyba – čiužinių gamintojai „BaldaiLT“

lova

Jeigu ieškote rakto į gerą poilsį, turime atsakymą. Tai visus ortopedinius reikalavimus atitinkantys, Lietuvoje sukurti ir pagaminti čiužiniai ir antčiužiniai, kurie nepaliks abejingų. Patiks dideliam ir mažam, švelniai apgaubs kūną ir palydės į saldų nakties miegą. Ir visa tai – už itin draugišką kainą!

Lietuviškų čiužinių gamintojai

Esame ilgamečiai savo srities profesionalai. Mūsų tikslas – kokybišką miegą paversti Jūsų tikrove. Manome, kad komfortiškas poilsis turi būti prieinamas kiekvienam, todėl daug dėmesio skiriame didmeninei čiužinių gamybai ir savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės gaminius. Jūsų laukia itin patogūs, ortopediniai vienguliai bei dviguliai čiužiniai. Galite rinktis visų išmatavimų gaminius: 80×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, o esant pageidavimui – ir nestandartinių išmatavimų čiužinius.

Kviečiame plačiau susipažinti su populiariausiais mūsų čiužiniais:

 • Spyruokliniai čiužiniai. Jie amortizuoja, suteikia gerą kūno atramą, patikimai vėsina kūną miego metu. Išskiriamos dvi spyruoklinių čiužinių kategorijos: „Bonnell“ ir „Pocket“. „Bonnell“ čiužiniuose spyruoklės jungiasi viena su kita ir kontaktuoja tarpusavyje, todėl prasčiau sugeriami kūno judesiai. Tuo tarpu „Pocket“ spyruokliniame čiužinyje kiekviena spyruoklė integruota atskirai, nesiliečia viena su kita ir užtikrina komfortiškesnį poilsį.
 • Lateksiniai čiužiniai. Tai puikus pasirinkimas, jeigu esate linkę prakaituoti arba mėgstate vėsesnį miegą. Iš latekso pagaminti čiužiniai džiugina gera oro cirkuliacija, ergonomiška konstrukcija ir tolygiu kūno svorio paskirstymu. Tiesa, lateksinių čiužinių sudėtyje yra kaučiukmedžio syvų, todėl jie gali skleisti nežymų specifinį kvapą.
 • Putų poliuretano (vad. „memory foam“) čiužiniai. Jie sukurti iš tankios porolono medžiagos, kuri apgaubia ir atkartoja kūno kontūrus, gerai paskirsto svorį ir padeda užtikrinti gerą kraujo cirkuliaciją bei taisyklingą stuburo padėtį. Rekomenduojami žmonėms, kurie mėgsta miegoti šilčiau.
 • Viskoelastiniai čiužiniai. Tai itin higieniški, hipoalerginiai čiužiniai, kurie vertinami dėl puikaus prisitaikymo prie individualios kūno anatomijos. Kaip ir putų poliuretanas, viskoelastiniai čiužiniai reaguoja į skleidžiamą šilumą, tolygiai paskirsto kūno svorį, spaudimo taškus, todėl apsaugo nuo nugaros, kaklo, pečių skausmų.

Siūlomi patikimi antčiužiniai

Antčiužiniai yra dar vienas produktas, be kurio geras poilsis sunkiai įsivaizduojamas. Antčiužinis būtinas, jeigu norite, kad čiužinys tarnautų Jums ilgus metus, išliktų patogus ir higieniškas. Šis gaminys apsaugo čiužinį nuo mechaninių pažeidimų, dulkių erkučių, prakaito ir kitų veiksnių, kurie pagreitina jo dėvėjimąsi. Kita svarbi antčiužinio funkcija – jis gali paminkštinti kietą čiužinį, kad šis taptų dar malonesnis ir patogesnis Jūsų kūnui.

Mūsų internetinėje parduotuvėje klientams siūlomi kelių tipų antčiužiniai:

 • Lateksiniai antčiužiniai: jų sudėtyje yra natūralaus kaučiukmedžio syvų. Tai standūs, elastingi, ergonomiški antčiužiniai, šiek tiek kietesni už standartinius. Jie idealiai tinka vaikams, paaugliams, suaugusiesiems, kenčiantiems nugaros skausmus arba turintiems netaisyklingą laikyseną. Iš latekso pagamintas kietesnis antčiužinis užtikrina taisyklingą kūno padėtį miego metu, todėl atsibudu išvengiama skausmo ir diskomforto.
 • Viskoelastiniai antčiužiniai: minkšti ir jaukūs antčiužiniai, kurie jautriai reaguoja į kūno skleidžiamą šilumą ir prisitaiko prie kiekvieno kūno linkio.
 • Putų poliuretano antčiužiniai: komfortiški ir minkšti, maloniai apgaubia kūną ir priglunda. Neperduoda judesių į kitą lovos pusę, todėl puikiai tinka dvigulėms lovoms.
 • HR putų poliuretano antčiužiniai: itin prabangūs, aukščiausios klasės antčiužiniai, kurie puikiai atlaiko kūno spaudimą, padeda geriau paskirstyti svorį ir užtikrina geriausią miego kokybę.

Kaip atrodo sėkmės receptas?

Profesionalūs miego produktų gamintojai puikiai žino, kad efektyvi gamyba neapsieina be šių elementų:

 • Atidumas smulkmenoms – čiužinius ir antčiužinius projektuojame ir gaminame Lietuvoje, todėl galime atidžiai stebėti visą procesą. Pro budrias mūsų komandos akis neprasprūsta nė viena detalė, todėl galutinis rezultatas visada džiugina.
 • Naujausios technologijos – gamybai pasitelkiamos modernios technologijos, todėl „BaldaiLT“ kuriami čiužiniai atitinka visus šiuolaikinio žmogaus poreikius maksimaliam komfortui pasiekti.
 • Natūralios, saugios medžiagos – ypatingą dėmesį skiriame medžiagoms, iš kurių gaminami mūsų viskoelastiniai, putų poliuretano, lateksiniai ar spyruokliniai čiužiniai bei antčiužiniai. Visos medžiagos yra saugios, atitinka Europos Sąjungos kokybės standartus ir padeda užtikrinti ramų Jūsų poilsį.
 • Individualus dėmesys kiekvienam – užtikriname nepralenkiamą savo gaminių kokybę, tačiau žinome, kad nėra vieno idealaus čiužinio ar antčiužinio, kuris tiks visiems: mėgstantiems miegoti šilčiau ir gausiai prakaituojantiems, norintiems minkšto pagrindo ir besiskundžiantiems ortopedinėmis problemomis, vaikams ir suaugusiems. Todėl, jeigu nesate užtikrinti, koks čiužinys ar antčiužinis Jums tinkamiausias, mielai pasidalinsime praktiniais patarimais. Viskas Jūsų patogumui nuo galvos iki pirštų galiukų!

Nors į gamybą investuojame išties daug, manome, kad kokybiški čiužiniai ir antčiužiniai turi būti prieinami kiekvienam žmogui. Juk nuo nakties miego priklauso fizinė ir emocinė savijauta, darbingumas, nuotaika ir net gyvenimo kokybė! Dėl šios priežasties siūlome platų patogių čiužinių ir antčiužinių asortimentą, kuris tiks kiekvieno biudžetui.

Mūsų internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia geros kainos, realios nuolaidos, dažni išpardavimai ir kiti puikūs pasiūlymai.