Trumpa istorija

Keli žodžiai apie mus

Sėdėkminkštai.lt idėja gimė dirbant daugiau nei 15 metų baldų sektoriuje ir gaminant baldus Europos ir Skandinavijos šalims.

Pastebint parduotuvėse vis daugiau produktų gaminamų Lenkijoje, nusprendėme pasiūlyti Lietuvoje kokybiškai pagamintus baldus. Mūsų minkšti kampai, lovos, čiužiniai bei antčiužiniai yra kruopščiai atrinkti. Mes keliame aukštus technologinius reikalavimus gamybai bei kokybei. Nuo įkūrimo pradžios rinkome produktus, kurie atitiktų įvairiausius stilius ir būtų jauki bei miela Jūsų namų interjero detalė.

FILOSOFIJA

Baldai yra mūsų aistra, o mumyse esantis smalsumas reiškia, kad nuolat siekiame geriausio. Su gamyba ateina ir didelė atsakomybė, kuri šiandieninėje vartojiškoje visuomenėje reikalauja tam tikrų sąmoningų pasirinkimų. Todėl kiek įmanoma stengiamės tausoti tiek aplinką, tiek sumažinti atliekų kiekį gamindami baldus, čiužinius bei antčiužinius.

MISIJA

Kartu su Jumis ir mūsų partneriais siekiame sukurti kuo tvaresnį verslo modelį, pasidalinti ilgamete patirtimi kaip išsirinkti aukštos kokybės bei aukštus technologinius reikalavimus Lietuvoje pagamintą čiužinį, lovą ar minkštą kampą.

Susisiekite su mumis

Sukurkime kažką gražaus drauge